"Tamamen Yerli ve Milli"

4Dimensions ©
BT Servis Yönetimi Yazılımı

Amacımız; bilişim teknolojileri şirketi olarak, global ortamda yer alan tüm müşterilerimize rekabetçi olmalarını sağlayacak ITIL v4 temelli bir Servis Yönetimi Platformu sunmaktır. 4Dimensions© ITSM, Febrics Bilişim Teknolojileri tarafından özkaynaklar kullanılarak geliştirilmiş yerli ve milli bir projedir.

Sunduğumuz çözüm sayesinde bilişim varlık envanterinin sağlıklı bir şekilde takibi yapılacak ve servis kataloğu kayıt altına alınarak kullanıcıların hizmetine sunulacaktır. Müşteri, partner, tedarikçi ile şirket yönetim ve hissedarlarıyla şeffaf ve değer odaklı bir yaklaşımla çalışma imkanı olacaktır. Uçtan uca siber güvenlik bakış açısına ve ITIL v4 standartlarına hakim ve performans odaklı, hesap verilebilir bilişim yönetişimi sayesinde dijital dönüşüm tam ve doğru bir şekilde uygulanacaktır.

Daha fazlası için tıklayın.

İLETİŞİME GEÇ

Neden Febrics?

Alanlarında uzmanlaşmış kendini sürekli olarak geliştiren, yeni teknolojileri takip ederek müşterilerin tüm teknolojik ihtiyaçlarını gideren personelleri ile sektörde öncü olmayı amaçlayan bir çalışma anlayışına sahiptir.

Referanslar

Bakış Açımız

Sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız. Bu nedenle hem müşteri hem de çalışanlarımızın ilk tercihi olmasını sağlamak üzere kendimizi sürekli geliştiririz.

Daha fazlası
IT'S EASY

Projelerinizi güvenle gerçekleştirin.

Toplantı için bizimle iletişime geçin.