FEBRİCS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Sanallaştırma Çözümleri

Kurumlar için maliyetin en yüksek olduğu ve yönetilebilirliğin en zor olduğu alan kullanıcı tarafıdır. Masaüstü Sanallaştırma ile yönetim ve donanım maliyetleri minimuma indirilmektedir ve de kolay, yönetilebilir bir ortam sunulmaktadır. Aynı zamanda verilerinin kullanıcıda değil kurumun/firmanın içerisinde kalmasını sağlamaktadır.

Kullanıcıların da her an her yerden masaüstlerine erişimini mümkün kılmaktadır. Kaynakların en verimli şekilde kullanılması esasına dayalı bir çözümdür. Bu yaklaşımla birçok uygulama ve işletim sistemi tamamen yedekli bir altyapıya oturtularak en yüksek seviyede erişilebilir kılınmaktadır.

İLETİŞİME GEÇ

Neden Febrics?

Alanlarında uzmanlaşmış kendini sürekli olarak geliştiren, yeni teknolojileri takip ederek müşterilerin tüm teknolojik ihtiyaçlarını gideren personelleri ile sektörde öncü olmayı amaçlayan bir çalışma anlayışına sahiptir.

Referanslar

Bakış Açımız

Sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız. Bu nedenle hem müşteri hem de çalışanlarımızın ilk tercihi olmasını sağlamak üzere kendimizi sürekli geliştiririz.

Daha fazlası
IT'S EASY

Projelerinizi güvenle gerçekleştirin.

Toplantı için bizimle iletişime geçin.